Maszyny - BRAVO PROFESSIONAL II

Zobacz inne maszyny

Bravo Professional II

 


 

Bravo Professional to maszyna gwarantująca niezmienną wysoką jakość i precyzję nacinania kluczy samochodowych, mieszkaniowych i krzyżowych. Opatentowane materiały i unikalna na rynku funkcjonalność sprawia, że ta maszyna do nacinania kluczy jest świetnym rozwiązaniem dla kluczykarzy wykonujących w codziennej pracy dużą liczbę kluczy mieszkaniowych i samochodowych.

Konstrukcja i ergonomia

Całkowicie przebudowana konstrukcja pod kątem ergonomii, wyrazistej linii urządzenia i innowacyjności zastosowanych materiałów.

Łatwość obsługi, najwyższa jakość poszczególnych elementów i części zamiennych gwarantują długowieczność maszyny i jej precyzyjne działanie.

Bezpieczeństwo

Specjalny układ wewnątrz maszyny zabezpiecza operatora przed zranieniem w wyniku nieoczekiwanego uruchomienia maszyny przy wznowieniu zasilania po przerwie, lub spięciu.

Włączenie i wyłączenie wszystkich ruchomych części jest łatwo dostępne i ergonomiczne.

Wymiary

Wymiary maszyny zostały zoptymalizowane tak, by zagwarantować całkowitą eliminację wibracji podczas nacinania i by wydłużyć żywotność freza.

Struktura maszyny została zaprojektowana w sposób minimalizujący hałas na każdym etapie pracy.

 1. Dźwignie
  Innowacyjne i ergonomiczne dźwignie zapewniają pewny i wygodny chwyt. Nowe, zoptymalizowane położenie dźwigni przesuwu wózka, umożliwia lepszą widoczność i poręczność, także podczas nacinania dużych kluczy.
 2. Obrotowe szczęki z automatycznym systemem wyrównywania
  Obrotowe szczęki z automatycznym systemem wyrównywania. Unikalna na rynku, innowacyjna funkcja gwarantująca niezwykle precyzyjne wyrównanie szczęk i oszczędność czasu.
 3. Nowe szczęki
  Przeprojektowane szczęki, zaokrąglone i wygodniejsze w użyciu. Umożliwiają błyskawiczne ustawienie na każdej z czterech stron. Szczęki są wyposażone w
  Dynamometryczny system mocowania kluczy.

  Opatentowany dynamometryczny system mocowania kluczy zapewnia kontrolę nad siłą nacisku szczęk, by klucze były zamocowane perfekcyjnie. Uchwyt szczęk jest odpowiednio wyważony i bezpieczny, co zapobiega uszkodzeniom kluczy w wyniku zbyt silnego, czy nieprawidłowego mocowania.

 4. Osłona freza i płytka przeciw rozsypywaniu opiłków
  Poszerzona osłona ochronna freza i płytka zapobiegająca rozsypywaniu opiłków zapewniają maksimum kontroli nad opiłkami powstającymi podczas operacji nacinania. (O ponad 50% lepsza kontrola nad sypiącymi się opiłkami)
 5. Lampa
  Przeprojektowane położenie lampy zapewnia maksymalne oświetlenie i doskonałą widoczność obszaru roboczego.

  Masz dodatkowe pytania napisz do nas już teraz -Formularz